Targi ogrodnictwa i architektury krajobrazu – Green Days 2019

1
761
green days 2019

W dniach 22-24 marca 2019 roku na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Ptak Warsaw Expo już po raz trzeci odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days. Jest to spotkanie dedykowane profesjonalistom, a także pasjonatom z branży ogrodniczej i architektury krajobrazu z kraju i zagranicy. Co przygotowali dla nas organizatorzy i czego możemy spodziewać się w tym roku? Znamy szczegóły!

Co nas czeka w tym roku?

Targi Green Days to 3 dni niezapomnianych atrakcji. Jedno jest pewne – uczestnicy nie będą mieli czasu się nudzić! Organizatorzy przygotowali m.in:

 • wydarzenia konferencyjne
 • seminaria
 • szkolenia dla profesjonalistów, jak również dla pasjonatów
 • wystawy tematyczne – florystyczne, botaniczne, architektoniczne
 • pokazy pracy maszyn
 • prezentacje produktowe prowadzone przez gwiazdy programów tematycznych
 • unikatowe pokazy sadzenia dużych drzew
 • obecność gościa specjalnego – Dominika Strzelca

Bilety Green Days 2019

Bilety można nabyć na stronie internetowej wydarzenia dni-zieleni.pl

 • bilet normalny jednodniowy: 30 zł
 • bilet ulgowy jednodniowy: 20 zł (po okazaniu legitymacji szkolnej)
 • dzieci do 7 roku życia wejście darmowe
bilety green days 2019
dni-zieleni.pl/kup-bilet/

Warsztaty Green Days 2019

Na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu będzie można również wziąć udział w dodatkowo płatnych warsztatach. W tym roku na odwiedzających będą czekać następujące warsztaty:

”Ogród wertykalny pełen sukulentów” – wiecznie zielony ogródek, który możemy umiejscowić na ścianie czy szafce może cieszyć nasze oko nie tylko latem, ale także w mroźne zimowe dni. Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli okazje wykonać własną, wertykalną kompozycję z różnych gatunków sukulentów. Z warsztatów każdy uczestnik wyjdzie z rękami pełnymi jedynej w swoim rodzaju eko donicy. 
Cena: 220 zł/osoba
Czas: piątek 22.03.2019 11.00-13.00 oraz 14.00-16.00

”Las w szkle” – uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie stworzyć swój własny ekosystem zamknięty w słoiku. Jest to metoda hodowania roślin, która zdobywa coraz więcej zwolenników, a lasy w szkle coraz częściej zdobią nasze mieszkania i miejsca pracy. Wszystkie materiały potrzebne do stworzenia kompozycji będą dostępne na miejscu. Pod okiem specjalistki będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób pielęgnować taką kompozycję, jak dobierać rośliny, które mają stać się częścią szklanej kompozycji oraz na jakiej zasadzie funkcjonuje ten mały ekosystem. Jest to ciekawe doświadczenie, które spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom targów. 
Cena: 150 zł/osoba
Czas: sobota 23.03.2019 11.00-13.00 oraz 14.00-16.00

”Zielone żarówki” – są to warsztaty tematycznie zbliżone do tworzenia lasu w szkle, lecz w tym przypadku swój mały ekosystem uczestnicy mają okazję stworzyć w żarówce. Aby wziąć udział, nie musisz mieć żadnych umiejętności, wszystkiego dowiesz się na miejscu. 
Cena: 120 zł/osoba
Czas: niedziela 24.03.2019 11.00-13.00 oraz 14.00-16.00

ogrodnikTomek.pl

Salony tematyczne Green Days 2019

Na odwiedzających będą czekać cztery tematyczne salony:

Salon techniki ogrodniczej – zaprezentuje najciekawsze sprzęty, które dedykowane są amatorskiemu oraz zawodowemu ogrodnictwu. Będzie można tam znaleźć narzędzie i maszyny ogrodnicze oraz sprzęt do zakładania i pielęgnacji terenów zielonych.

Salon florystyki – w tym miejscu będziesz mieć okazję zobaczyć mnóstwo gatunków kwiatów ciętych, doniczkowych, a także cebulowych. To okazja, aby zakupić nowe, ciekawe odmiany do swoich ogródków. Profesjonaliści z kolei będą mieli szanse nawiązać relacje handlowe i znaleźć nowych dostawców. Czekają tam również liczne konkursy i pokazy florystyczne.

Salon architektury krajobrazu – jest przeznaczony dla profesjonalistów z tej branży, którzy pragną zaprezentować szerszemu gronu klientów i przedstawicieli jednostek samorządowych swoje umiejętności i możliwości z zakresu projektowania zielonych przestrzeni. Zaprezentowane zostaną tam również najnowsze techniki komputerowe. 

Salon ogrodniczy – zaprezentuje szeroki wachlarz materiału szkółkarskiego, ale także rozwiązań technologicznych dedykowanych temu działowi.

Więcej informacji o targach Green Days 2019, a także szczegółowy program imprezy i możliwości dojazdu znajdziesz na stronie www.dni-zieleni.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here