Technologia „Nanobubble” poprawia jakość wody

0
386
Moleaer

Royal Brinkman i Moleaer łączą siły, aby znacząco poprawić jakość wody w sektorze ogrodniczym, dzięki nowej technologii „Nanobubble”. Technologia „Nanobubble” znacząco poprawia jakość wody.

Nanobubbles zwiększają zawartość tlenu w wodzie do nawadniania. Wzbogacenie w tlen wody do nawadniania znacznie poprawia jakość i produkcję upraw.

Moleaer skomercjalizował swoją technologię nanobubble w 2017 roku, a wkrótce potem wszedł na rynek ogrodniczy. – Hodowcy stosujący nanobubbles do wody do nawadniania konsekwentnie doświadczają lepszej jakości wody. Dzięki nowej współpracy między Moleaer i Royal Brinkman, plantatorzy na całym świecie mogą teraz doświadczyć korzyści – mówi Michel de Jong, dyrektor ds. rozwoju biznesu w ogrodnictwie.

Tlen jest niezbędnym makroelementem dla zdrowego wzrostu roślin. Nanobubbles mają średnicę 100 nm, mniejszą niż długość fali światła. Szybko zwiększają i utrzymują poziom tlenu w wodzie do nawadniania, poprawiają jakość wody i umożliwiają korzeniom roślin zwiększenie wchłaniania składników odżywczych, poprawiając zdrowie, wydajność i cykl uprawy. – Technologia Nanobubble Moleaera jest najbardziej efektywną technologią napowietrzania, jaką widzieliśmy w branży. Ponadto jakość wody staje się coraz ważniejsza dla naszych klientów. W przypadku wody do nawadniania, plantatorzy mogą poprawić ogólną jakość wody, a tym samym poprawić produkcję roślinną. Z przyjemnością współpracujemy z nimi, aby wprowadzić tę nową technologię na międzynarodowy rynek ogrodniczy. Zgodnie z warunkami umowy Royal Brinkman będzie miał prawo do promowania i dystrybucji produktów i rozwiązań nanobubble Moleaer na międzynarodowym rynku ogrodniczym – mówi Bas Brinkman, kierownik techniczny w Royal Brinkman.

Moleaer w Los Angeles opracowuje na skalę przemysłową generatory nanobubble typu plug-and-play, w celu poprawy szerokiego zakresu procesów. Oprócz ogrodnictwa są one również wykorzystywane w procesach takich jak separacja metali, oczyszczanie ścieków i odzyskiwanie oleju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here