Trzy regiony przyjmą gości z całego świata

0
259
Flower Trials

W dniach 11-14 czerwca międzynarodowy przemysł kwiaciarski koncentruje się na nowych roślinach doniczkowych i pościelowych. Trzy regiony: Westland, Aalsmeer i Rheinland Westphalia, przyjmą gości z całego świata, którzy chcą odkryć najnowsze osiągnięcia i trendy.

Na rynku, w którym współpraca i otwartość stały się kluczem do sukcesu, FlowerTrials jest najważniejszym wydarzeniem branżowym, gdzie spotyka się hodowca stojący za innowacjami roślin. – Detaliści odwiedzali FlowerTrials niemal incognito. Obecnie tendencja dotyczy sprzedaży detalicznej i hurtowej w celu znalezienia współpracy w całej sieci, a FlowerTrials stanie się główną platformą do finalizowania umów dotyczących zarządzania półkami w przyszłym sezonie – mówi Bert Koeze – kierownik ds. sprzedaży i marketingu Royal van Zanten.

Jeroen Egtberts, dyrektor zarządzający MNP Flowers: – Coraz częściej koncepcja opiera się na podejściu obejmującym cały łańcuch. W FlowerTrials hodowcy oceniają nową hodowlę nie tylko technicznie, ale z myślą o potencjale detalicznym. Siedzą razem ze sprzedawcami detalicznymi, którzy coraz bardziej rozumieją, że aby nie przegapić szansy, wymagana jest zarówno elastyczność, jak i planowanie. Udana nowa odmiana jest po prostu niedostępna w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Podczas FlowerTrials 2019, 62 hodowców roślin doniczkowych i pościelowych z dumą zaprezentują swoje nowe innowacje, kreatywne koncepcje i szeroką gamę asortymentu roślin. Od informacji technicznych po inspiracje detaliczne, od hodowli przełomowych po najnowsze trendy, więc każdy, kto pracuje z roślinami i kwiatami ma powód, aby odwiedzić FlowerTrials.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here