Tyfu Cymru uruchamia narzędzie, aby pomóc plantatorom określić ich cele

0
250
Cymru

W ramach realizacji programu Tyfu Cymru uruchamia narzędzie, aby pomóc plantatorom określić ich cele. Online Business Review jest unikalnym narzędziem pomagającym komercyjnym przedsiębiorstwom ogrodniczym ocenić ich działalność i zidentyfikować obszary.

Dzięki temu mogą potencjalnie skorzystać ze 100% finansowanego komercyjnego szkolenia ogrodniczego.

Oceny online są dostępne dla walijskich firm ogrodniczych, które są zainteresowane poprawą wydajności i wydajności poprzez rozwój i identyfikację potrzeb szkoleniowych. To internetowe narzędzie Business Review pomaga firmom ogrodniczym w określeniu ich celów, poprzez poświęcenie czasu na ich pracowity dzień na przeanalizowanie kierunku ich działalności na następne pięć lat.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty ich działalności, w tym codzienne operacje, marketing, strategię sprzedaży i podejścia do nowych rynków, firmy są w stanie zrozumieć, które obszary są dobre i wyróżnić obszary, w których Tyfu Cymru może zapewnić wsparcie.

Narzędzie jest szybkie i proste, nie wymaga wiedzy technicznej. Każda firma, która zakończy przegląd, otrzymuje raport na zamówienie, podkreślający potrzeby ich działalności. Narzędzie diagnostyczne analizuje następujące kluczowe obszary:

  • Kierownictwo Zarządu
  • Marketing i e-Commerce
  • Obroty
  • Ekspertyza techniczna
  • Zarządzanie finansami
  • Organizacja i ludzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here