W Kanadzie jest największy hodowca konopi

0
304
Botanist Organic Growers

Botanist Organic Growers wykupił szkółkę leśną Pineland z prowincji Manitoba, aby stała się największym producentem konopi na bazie organicznych konopi kannabidiolowych.

Nieruchomość obejmuje ponad 300 akrów w RM Reynolds, w tym szklarni i zaplecza badawczego, z których część Botanist Organic Growers zacznie używać natychmiast po pierwszym plonie w produkcji w najbliższych miesiącach. Botanist Organic Growers spodziewa się zatrudnić do 200 osób w ciągu najbliższych trzech lat, inwestując dziesiątki milionów w rozwój firmy, w kompletną firmę zajmującą się sprzedażą nasion. Firma będzie prowadzić obiekty uprawowe, wydobywcze i badawcze, a także zatrudniać pracowników w działach marketingu, sprzedaży i zarządzania.

Cieszymy się, że możemy inwestować w Manitobę: globalna branża CBD jest wciąż nowa, ale w najbliższych latach ma się bardzo szybko rozwijać na całym świecie, a naszym celem jest uczynienie z Manitoby centrum ekspansji międzynarodowej. Ten obiekt oferuje wszystko, czego potrzebujemy, aby rozpocząć budowanie globalnego lidera i z niecierpliwością oczekujemy zaangażowania lokalnych producentów, firm i instytucji edukacyjnych, aby rozszerzyć naszą działalność i zrewolucjonizować tę obiecującą branżę – mówią przedstawiciele firmy.

Pierwsze rośliny będą produkowane przy użyciu krytych pomieszczeń szklarniowych, dzięki czemu łatwiej będzie oferować w pełni ekologiczny produkt. Ostatecznie firma planuje rozszerzyć produkcję na pola otaczające i przewiduje współpracę z rolnikami obszarowymi w celu dodatkowej produkcji w przyszłości.

Naszą wizją jest zbudowanie operacji seed-to-sales z wysoko cenionymi miejscami pracy w badaniach, produkcji i zarządzaniu tutaj w Manitobie – powiedział Duncan Gordon, przewodniczący i współzałożyciel Botanist Organic Growers. – To bardzo satysfakcjonujące, aby przenieść ten poziom inwestycji z powrotem do mojej macierzystej prowincji. Manitoba jako idealne miejsce do prowadzenia działalności w branży CBD. Rzadko zdarza się, aby tak duża i doskonała praca w szklarni była gotowa do działania. Stanie się największym na świecie producentem halowym niemal z dnia na dzień.

Botanist Organic Growers został założony przez kilka osób. Gordon spędził prawie 20 lat prowadząc praktykę doradztwa finansowego w Kolumbii Brytyjskiej. Zebrał setki milionów dolarów kapitału dla firm z wielu sektorów, towarów, granic geograficznych i jest dobrze zorientowany w różnych źródłach finansowania. Jeremy Towning – CEO, pochodzi z sektora nieruchomości komercyjnych, gdzie był dyrektorem wykonawczym zajmującym się wszystkimi aspektami rozwoju i budownictwa. Razem są wspierani przez podstawowy zespół doradców i inwestorów i niemal natychmiast rozpoczynają zatrudnianie dodatkowych pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here