Waterford współpracuje z Jeffem Leathamem

0
289
Jeff Leatham: Icon Collection
fot. Waterford

Irlandzki producent kryształów Waterford poinformował, że rozpoczął właśnie współpracę ze światowej sławy florystą Jeffem Leathamem. Efekty kooperacji obu stron są już widoczne.

Wraz z firmą Waterford powstała nowa kolekcja „Jeff Leatham: Icon Collection”, która odzwierciedla jego talent i twórczą wizję, łącząc przy tym luksusowe kryształy oraz wzory kwiatowe w efektownych kształtach.

Leatham jest znany z pracy z międzynarodowymi celebrytami oraz luksusowymi hotelami na całym świecie, działając jako dyrektor kreatywny różnych imprez, także wesel. Wśród klientów firmy Leathama są m.in. Tina Turner, Oprah Winfrey, Madonna, Kylie Minogue, czy Celine Dion.

W najnowszej kolekcji znajdują się kryształowe wazony, misy, flety oraz kubki z kryształkami ametystu, z innowacyjnymi wycinkami z oliwek, które tworzą olśniewające wykończenie.

Przedstawiciele Waterford mówią: „Talent Jeffa w kontraście z płynnymi formami natury i bardziej formalnymi kształtami jest widoczny w „Icon Collection”. Praca ta odzwierciedla zarówno bogate irlandzkie dziedzictwo Waterford, jak i czysty, elegancki styl Jeffa. Kolekcja jest idealną opcją na wprowadzenie luksusu do domu przy specjalnych okazjach„.

Produkty z kolekcji „Jeff Leatham: Icon Collection” są dostępne na stronie internetowej firmy Waterford, w przedziale cenowym 115-425 funtów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here