Większe wsparcie dla brytyjskich hodowców

0
311
syngenta

„Większe wsparcie dla brytyjskich hodowców” – to zapowiedź pomocy tym, którzy zajmują się hodowlą roślin chronionych oraz ozdobnych.

Hodowcy chronionych i odkrytych roślin ozdobnych mogą liczyć na więcej środków ochrony roślin i wsparcie techniczne z firmy Syngenta.

Produkty Syngenta

Hodowcy chronionych i odkrytych roślin ozdobnych mogą liczyć na więcej środków ochrony roślin i wsparcie techniczne w brytyjskim wprowadzeniu produktów do zwalczania roślin ozdobnych, będących częścią Syngenty.

To sprawia, że ​​jesteśmy jedyną w pełni dedykowaną firmą zajmującą się kontrolą ornamentów, oferującą globalną gamę produktów w połączeniu z lokalnym wsparciem technicznym dla tego sektora. Wierzymy, że to odróżnia nas od innych producentów środków ochrony roślin – powiedział Daniel Lightfoot, kierownik ds. kontroli ozdobnej w Wielkiej Brytanii.

Wszyscy hodowcy stoją w obliczu coraz ściślejszych przepisów i presji na dostępność i stosowanie produktów kontrolnych. Jest to spotęgowane na wysoce konkurencyjnym rynku roślin ozdobnych z jego zapotrzebowaniem na rośliny, które są wyraźnie w doskonałym zdrowiu i które odpowiadają ściśle określonym specyfikacjom – dodaje. – Mamy kilka nowych, ekscytujących produktów, w tym nowy środek owadobójczy specjalnie opracowany dla roślin ozdobnych, który wkrótce zostanie zatwierdzony w Wielkiej Brytanii. Nasza wiedza na temat ochrony upraw opiera się na połączonej wiedzy generowanej przez około 150 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie – informuje Lightfoot.

Pomoc od Fargro

Wiemy również, że hodowcy roślin ozdobnych są wysoce innowacyjni, a ich wiedza w połączeniu z wiedzą naszego partnera na rynku – Fargro, pomaga nam dostarczać odpowiednie produkty dla plantatorów. Współpraca z hodowcami i naszym partnerem ma kluczowe znaczenie dla naszego podejścia na całym rynku – od pościeli i roślin doniczkowych po materiał szkółkarski, kwiaty cięte, cebulki i wszystkie główne szkodniki i choroby, a także regulację wzrostu roślin. Zapewniamy fachową wiedzę i porady, a dzięki współpracy możemy dostosować skuteczne, niezawodne programy do zintegrowanej ochrony przed szkodnikami i zarządzania odpornością – kontynuuje.

Kluczem do sposobu działania elementów ozdobnych w Wielkiej Brytanii będzie współpraca z dystrybutorem Fargro. – Fargro jest już cenionym autorytetem w dziedzinie ochrony roślin ozdobnych – powiedział Glenn Kirby, kierownik techniczny ds. kontroli roślin ozdobnych. – Będziemy ściśle współpracować z zespołem Fargro, aby zaoferować plantatorom najlepszą możliwą kombinację naszych badań i rozwoju, zasobów technicznych i wiedzy, aby osiągnąć najlepsze wyniki – dodaje.

Zakres kontroli ozdobnych obejmie znane produkty Syngenta, takie jak fungicydy Subdue i Switch, akarycyd i insektycyd Dynamec i regulator wzrostu Bonzi. Firma planuje wprowadzić szereg nowych produktów w Wielkiej Brytanii, w tym nowy środek owadobójczy dla rynku roślin ozdobnych, z których niektóre są już zatwierdzone w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here