Wskazówki przed otwarciem firmy na Florydzie

0
293
szklarnia

Jak rozpocząć swoją działalność w branży kwiatowej na Florydzie? Stwórz swój biznesplan. Oto kilka wskazówek.

Biznesplan

Stwórz biznesplan zawierający cele na następne 3-5 lat. Jest to wymagane, jeśli potrzebujesz finansowania, aby rozpocząć działalność. Zanim posadzisz pierwsze nasiona lub kroje, poznaj swój rynek. Kto kupi Twój produkt? Czy zamierzasz sprzedawać hurtowo czy detalicznie? Dowiedz się, jakie zezwolenia, opłaty i zezwolenia są wymagane przez Twój region.

Upewnij się, że nieruchomość jest przeznaczona do działalności rolniczej. Sprawdź dostępność wody; czy będziesz musiał wykopać studnię? Skontaktuj się z dystryktem zarządzania wodą. Ponadto, jak trudno będzie uzyskać energię elektryczną? Czy są duże drzewa, które należy usunąć, aby zapobiec cieniowaniu szklarni? Znajdź konstruktora szklarni. Zaplanuj drenaż. Podłogi powinny mieć niewielkie nachylenie, aby zachęcić do drenażu. Stojąca woda sprzyja rozwojowi choroby.

Co musisz wiedzieć, aby się rozwijać?

Nawozy: rośliny mają różne potrzeby nawozowe. Ważne jest, aby wiedzieć, jakie składniki odżywcze są wymagane przez rośliny, które chcesz uprawiać.

Zwalczanie szkodników: poznaj najczęstsze owady i choroby, z którymi najczęściej spotykają się Twoje uprawy. Naucz się harcować, lub rutynowo sprawdzać, codziennie w szklarni, aby w porę wykryć problemy. Wczesne wykrywanie umożliwia więcej możliwości rozwiązania problemu.

pH: pH gleby lub reakcja gleby jest wskaźnikiem kwasowości lub zasadowości gleby i jest mierzona w jednostkach pH. Większość roślin lubi rosnąć w zakresie pH 5,5-6,5. Zbyt wysokie lub zbyt niskie pH powoduje problemy z pobieraniem składników odżywczych i może ograniczać potencjał plonów.

Rozwiązywanie problemów: Gdy pojawiają się problemy, skontaktuj się z przedstawicielem regionalnym w celu uzyskania pomocy. Zrób kilka zdjęć, aby udokumentować problem, czy to środowiskowy, choroby, owady, odżywianie, czy coś innego. Dołącz do swoich notatek datę i pogodę. Może to pomóc w ustaleniu, co przyczyniło się do problemu.

Podsumowując, będziesz chciał nauczyć się jak najwięcej, zanim wydasz dużo pieniędzy i czasu. Możesz nawet rozważyć wzięcie udziału w zajęciach oferowanych przez biura powiatowe lub lokalne szkoły lub udać się do pracy w ustalonej firmie zajmującej się szklarnią, aby zdobyć praktyczne doświadczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here