Wybudowano nowe szklarnie w Ugandzie

0
300
Royal Van Zanten w Ugandzie

W Ugandzie zostały otwarte dwie nowe szklarnie, zbudowane przez holenderską firmę Royal van Zanten, która odgrywa ważną rolę w afrykańskim społeczeństwie.

Jedna ze szklarni jest już działa w pełni, a pierwsze zbiory w drugiej szklarni nastąpią w najbliższych dniach.

Dlaczego ta ekspansja?

Odpowiedź jest prosta. – Wzrasta popyt na nasze chryzantemy, używane jako rośliny doniczkowe i kwiaty cięte, a także nasze chryzantemy Multiflora. Jesteśmy przekonani, że ten wzrost będzie kontynuowany – wyjaśnia Sjoukje. – Oprócz tego, że jesteśmy w stanie sprostać takiemu rosnącemu popytowi, musimy również zapewnić naszym klientom stabilny i niezawodny materiał wyjściowy – mówi.

Przypadkową korzyścią nowych szklarni jest to, że można rozważyć kilka celów. Zrównoważony rozwój jest jednym z najwyższych na liście priorytetów firmy. Dlatego te dwa nowe obiekty zostały wyposażone w cykliczne oświetlenie LED: skuteczną i niezawodną alternatywę dla konwencjonalnego oświetlenia cyklicznego, które jest również znacznie bardziej energooszczędne.

Społeczna odpowiedzialność hodowcy w praktyce

Po otrzymaniu Srebrnej Nagrody dla firm eksportowych w 2018 roku, a także dzięki szerokiemu zapleczu socjalnemu, Royal van Zanten jest ważnym filarem w ugandyjskim społeczeństwie w regionach, w których działają zakłady produkcyjne. Royal van Zanten inwestuje w takie świadczenia jak opieka zdrowotna, transport i szkolenia dla 1200 pracowników, a także MPS Socially Qualified.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here