Wzrasta sprzedaż kwiatów na Dzień Świętego Patryka

0
401
gypsophila xlence

Z roku na rok wzrasta sprzedaż kwiatów na Dzień Świętego Patryka. Jedna z firm właśnie podsumowała zainteresowanie swoimi produktami.

17 marca w Irlandii, Wielkiej Brytanii, niektórych częściach Kanady i Stanach Zjednoczonych, obchodzono Dzień Świętego Patryka. Oznacza to przebieranie się na zielono, a także jedzenie, picie i…kwiaty. Firma Florsani zauważyła wzrost popytu na kwiaty podczas tego święta.

Tęcza i brokat

Najbardziej popularne kwiaty do tego święta to kwiaty barwnika w różnych odcieniach zieleni i kolorach tęczy – Gypsophila Xlence, Limonium Piña Colada, bukiety tematyczne i Craspedias. Mamy kilka rodzajów zieleni, a niektóre z nich zawierają brokat, który dodaje odrobinę blasku aranżacjom kwiatowym – mówi Renata Macias.

Ceny

Florsani jest zadowolony z popytu i z cen, choć nie były wyższe niż w ubiegłym roku. – Klienci są bardziej świadomi wszystkich procesów związanych z barwieniem kwiatów i jakością, jaką uzyskują, wybierając nasze produkty – dodaje Macias.

Większy popyt na produkty barwnikowe

Chociaż zapotrzebowanie na Dzień Świętego Patryka wzrosło z biegiem lat, nadal nie jest tak duże, jak Wielkanoc czy Halloween.

Wspaniale jest zobaczyć, jak klienci proszą o więcej produktów do farbowania, aby wykorzystać je w święta tematyczne, takie jak Dzień Świętego Patryka. Oczekujemy tego samego popytu na kolory związane ze świętami w Wielkanoc. Ponadto bukiety tematyczne stanowią dużą część naszych nowych dostępnych produktów, które mogą być wysyłane do wszystkich części świata – kontynuuje przedstawicielka firmy. – Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć w roku 2018 i faktu, że nadal wprowadzamy innowacje, wprowadzając do naszej marki nowe produkty, takie jak kwiat lepidium i nasze bukiety. Ponadto doskonalimy nasze techniki farbowania, co jest kluczowe dla zapewnienia naszym klientom najlepszej jakości tych niesamowitych kwiatów. Kwiaty barwnikowe dodają kolorów do każdej pory roku i są kreatywnym sposobem na zaspokojenie popytu na kolor na różnych wakacjach imprezy – kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here