Zmiana właścicieli włoskiej firmy

0
261
La Villetta

Następuje zmiana właścicieli włoskiej firmy. Po długiej współpracy Selecta przejmuje firmę La Villetta srl, w tym kompletny program hodowlany oraz La Villetta Colombia Ltda.

Rodzina Baratta zachowa teren we Włoszech, który zostanie wynajęty firmie Selecta. Massimo Baratta i jego szwagier Gianfranco Fenoglio będą nadal pracować przez okres pięciu lat w firmie Selecta, wnosząc swój know-how i doświadczenie w hodowli. Właściciele i prezesi firm Selecta one, Per i Nils Klemm, a także rodzina Baratta są przekonani, że ten krok wzmocni ich pozycję jako hodowcy i dostawcy goździków.

Rodzina Baratta jest hodowcą goździków od pokoleń. W ciągu ponad pięćdziesięciu lat działalności stworzyła odmiany goździków, które są znane na całym świecie.

Podstawową działalnością La Villetta jest hodowla i selekcja odmian goździków, które mogą być łatwo produkowane w różnych warunkach klimatycznych w głównych obszarach produkcji kwiatów. La Villetta może dostarczać zarówno sadzonki, jak i rośliny mateczne (ukorzenione lub nieukorzenione).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here