Zmiany wizerunkowe marki Valoya

0
304
valoya

Od 2009 roku Valoya jest zaangażowana w odkrywanie i wprowadzanie na rynek doskonale wyważonych widm światła LED, które zasilają rośliny. Przyszedł czas na zmiany wizerunkowe.

tylko potrzebnymi im wartościami, a tym samym pomagają plantatorom skutecznie osiągnąć cele uprawy. Pierwszymi, którzy dostrzegli wartość oferty Valoya, byli naukowcy z uniwersytetów, instytutów badawczych i jednej z największych firm AG na świecie ze względu na jakość widm. Z biegiem czasu oferta Valoya rozszerzyła się o rozwiązania dla plantatorów, a obecnie komory wzrostu, szklarnie i pionowe gospodarstwa setek firm w ponad 50 krajach są oświetlane przez Valoya. Nowymi w gronie klientów są plantatorzy marihuany w krajach, w których jest to legalne.

Po 10 latach działalności Valoya ogłasza wprowadzenie na rynek nowego wizerunku. – Jako jeden z pionierów tej branży pozostajemy zaangażowani w tworzenie rozwiązań LED o wysokiej, bezkompromisowej jakości. Wszystko, co wprowadzamy na rynek, jest wynikiem dokładnych badań w dziedzinie biologii roślin i zastrzeżonej, chronionej patentem technologii. Niektórzy hodowcy potrzebują biomasy roślinnej, niektóre wymagają kontroli nad procesem kwitnienia, a niektóre wymagają szczególnego profilu chemicznego rośliny. Po zbadaniu ponad 200 gatunków/odmian roślin w ostatniej dekadzie, zarówno my sami, jak i we współpracy z naszymi partnerami jesteśmy pewni, kiedy zalecamy jakiekolwiek jedno z naszych rozwiązań LED dla naszych klientów – komentuje Nemanja Rodic, dyrektor marketingu Valoya.

Wraz z re-markowym wizerunkiem, jedna z widm światła białego Valoya zostaje ponownie wprowadzona na rynek. Widmo Valoya Canna + zostało stworzone jako wersja chronionego patentem, replikującego światło słoneczne spektrum NS1, które oświetla szklarnie i komory wzrostu największych firm AG na świecie. Wersja Valoya Canna + została stworzona z myślą o masowej uprawie marihuany leczniczej, obejmującej fale od UV-A do dalekiej czerwieni, co skutkuje wysoką akumulacją kanabinoidów i terpenów. Dzięki ciągłym badaniom nauczyli się, że wiele innych roślin reaguje na nie bardzo dobrze, dlatego jest ponownie wprowadzane na rynek jako Solray.

Solray jest ogólnym zastosowaniem, widmem światła słonecznego replikującym się w południe w celach hodowlanych i badawczych dla największej różnorodności roślin. Jest to precyzyjnie zrównoważony zakres długości fal od UV-A do dalekiej czerwieni, który sprzyja zewnętrznemu przypominaniu, zwartemu fenotypowi, szybkiej akumulacji biomasy i kwitnieniu. Posiada najwyższą wartość CRI (95/100) w branży, co oznacza, że ​​jest to naturalne, białe światło, które jest przyjemne w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here