Znaczenie kwiatów: Co oznacza Wyżlin/Snapdragon?

0
1018
Co oznacza snapdragon?

Wyżlin (Snapdragon) należy do grupy bardziej efektownych kwiatów, które występują w różnych kolorach. Jakie jest ich znaczenie?

Snapdragon – znaczenie

Kwiat jest symbolem łaski i cnoty. Stoi wysoko, skierowany prosto do nieba. To prawie przypomina nam osobę, która jest dumna i nie pozwala nikomu powiedzieć jej, co ma robić. Kwiatami Wyżlinu można obdarować ludzi, których cenisz i kochasz. Prześlą im jasną wiadomość, która jest przesłaniem szacunku i podziwu. Możesz być pewien, że Twoja wiadomość nie obrazi, ani nie pomyli. Możesz śmiało podarować ten kwiat swojemu partnerowi, matce, a nawet współpracownikowi, bez obawy wysłania niewłaściwej wiadomości.

Snapdragon był często używany jako symbol siły. Rośnie na skałach i kamieniach, w miejscach, które nie są szczególnie odpowiednie i owocne. Z tego powodu często był używany jako symbol siły i walki z wszelkimi przeciwnościami. Ludzie często kojarzą zdolność Snapdragona do rozwijania się w trudnych miejscach, z umiejętnością pokonywania problemów i problemów życiowych. Możesz podarować ten kwiat każdemu, kogo kochasz i okaże się silną i odporną osobą.

Wyżlin symbolizuje również przebiegłość. W czasach starożytnych kwiaty Snapdragona były wysyłane między kochankami, jako symbol miłości i pożądania. Ci, którzy również byli małżeństwem, wysyłali te kwiaty do swoich kochanek i kochanków, aby powiedzieć im, że są dla nich nadal ważni. Wyżlin był również używany jako oznaka, że jest Ci przykro, szczególnie w czasach wiktoriańskich. To kwiat, który błagał o wybaczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here