15 tysięcy kwiatów podczas Tulip Days

0
287
tulipany

W rezydencji holenderskiego ambasadora w USA – Henne Schuwer’a, zostanie wystawionych 15 tysięcy kwiatów z okazji Tulip Days – wydarzenia poświęconemu holenderskiemu sektorowi ogrodnictwa.

Tulip Days odkryje temat zrównoważonych delt miejskich. Holenderscy eksperci opracowują techniki zrównoważonego rozwoju, które mogą być stosowane na całym świecie, a Tulip Days przedstawią przykłady holenderskich innowacji w dziedzinie produkcji kwiatów i zrównoważonego rozwoju.

Wszystkie kwiaty i zieleń pokazane w rezydencji są uprawiane w Holandii lub w USA. Paprocie produkowane są z nasadzeń z Vitroplus uprawianych przez Costa Foliage. Moerings Sempergreens dostarczą żywych zielonych ścian. Dodatkowo kwiaty i zieleń będą zakotwiczone w dwóch reprodukcjach arcydzieł Vincenta van Gogha, wypożyczonych z Muzeum Van Gogha.

Podczas wycieczki Meiny Prins omówi, w jaki sposób obszary miejskie mogą integrować zielone pasy, aby tworzyć zrównoważone rozwiązania, aby miasta były zdrowsze i stymulowały nowe gospodarki. Projektantka kwiatów Susanne Schrijvers poprowadzi wycieczkę po rezydencji, która będzie wypełniona tulipanami, irysami, słonecznikami, paprociami i dwoma zielonymi ścianami wystawowymi wykonanymi z żywych roślin.

Scott Kratz, dyrektor Street Bridge Park na południowym wschodzie, również będzie miał okazję porozmawiać o tym, jak projekt będzie opracowany wspólnie przez holenderską firmę architektoniczną OMA, uwzględniając holenderskie koncepcje zrównoważonego rozwoju. Street Bridge Park połączy społeczności DC oddzielone niegdyś rzeką Anacostia i stanie się pierwszym podwyższonym parkiem w Waszyngtonie.

W produkcji roślinnej Holendrzy eksportują 450 milionów cebulek tulipanów do Stanów Zjednoczonych rocznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here