Ella – nowa róża ślubna na rynku

0
433
Róża Ella

David Austin Roses zaprezentował nową serię kwiatów. Ella to róża ślubna z kości słoniowej, nazwaną na cześć małżeństwa Lady Gabrielli z Thomasem Kingstonem w kaplicy św. Jerzego w Windsor w Londynier.

Lady Gabriella, znana również jako „Ella” dla przyjaciół i rodziny, była zachwycona włączeniem tej nowej róży Davida Austina, uprawianej w Alexandra Farms, w jej bukiet ślubny i inne aranżacje ślubne, które zostały stworzone przez wybitnego brytyjskiego projektanta kwiatów, Paula Thomasa.

Róża „Ella” łączy inne odmiany w kolekcji róż ciętych Davida Austina, które pojawiły się na poprzednich królewskich weselach. Alexandra Farms obecnie powiększa się o 16 sztuk świeżo pokrojonych odmian Davida Austina.

Płatki Elli rozpościerają się w potargany kwiat z centralną gromadą złotych pręcików. Jej prostota i świeży zapach z nutami cytrusów i ogórka czynią ją idealnym wyborem na ślub. – Cieszymy się, że możemy nazwać naszą nową rozciętą różę Ella na cześć małżeństwa Lady Gabrielli z Thomasem Kingstonem – powiedział David JC Austin, dyrektor zarządzający David Austin Roses. – Bukiet Lady Gabrielli to pierwszy bukiet ślubny z nową różą Elli, co jest dla nas wszystkich ogromnym zaszczytem. Mamy nadzieję, że będzie to pierwsze z wielu wesel, podczas których piękno Elli będzie podziwiane i kochane. Mój ojciec byłby bardzo dumny z tego, że jego praca życiowa przynosi wielką radość tak szczególnej i doniosłej okazji – dodaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here