Holenderskie róże w centrum uwagi w Polsce

0
387
Royal Rose

Na początku maja ambasada Holandii w Warszawie zorganizowała wystawę Royal Rose. Holenderskie róże znalazły się w centrum uwagi.

W majestatycznych Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie można było zobaczyć ponad 140 odmian tych dumnych kwiatów.

Publiczność, która wzięła udział w wystawie Royal Rose, była zainspirowana pięknem i różnorodnością kwiatów oraz aranżacji, dlatego była zmotywowana do szukania i domagania się bardziej wyszukanych i nowoczesnych aranżacji z różami w ich otoczeniu. Otoczenie Zamku Królewskiego i jego arkad dawało jeszcze więcej splendoru i wyjątkowości kwiatom.

Wystawa była dedykowana wszystkim miłośnikom kwiatów, ale także producentom kwiatów, kwiaciarniom, kierownikom imprez, stylistom i projektantom ślubów.

Róża lawinowa była królową pierwszej edycji wystawy Royal Rose. Ta holenderska odmiana słynie z luksusowej osobowości, dużego pąka i doskonałej jakości. Jego duży kwiat i bajeczna obecność zapewniają najwyższą jakość i są idealne na duże okazje i imprezy luksusowe, takie jak królewskie wesela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here