Lilia kwiatem miesiąca w czerwcu

0
362
Lilia

Branża kwiatowa oznajmiła, że lilia będzie w czerwcu kwiatem miesiąca, m.in. z uwagi na swoje pasujące kolory.

Lilia występuje w spokojnej bieli i spokojnym różu, ale także w przyciągającej wzrok czerwieni, żółci, fiolecie i pomarańczy. W paski, frędzle lub plamki, jeśli są preferowane. W przypadku kwiatów, które mogą mieć zarówno kształt trąbki, jak i kształt miski, kwiaty mogą osiągnąć średnicę 25 cm, a większość pachnie jak orientalny ogród w ciepły wieczór.

Energia i równowaga

Lilia została wybrana jako kwiat miesiąca na czerwiec, ponieważ jest dostępna w kolorach różowym, białym, żółtym – które pasują do trendu w stylu New Frontiers. Pomyśl o inteligentnej technologii w domu, gdzie kwiaty tworzą subtelne odniesienie do natury w połączeniu z błyszczącym, przezroczystym szkłem i opalizującymi materiałami.

Pochodzenie

Lilie różnią się nie tylko kolorem, kształtem i rozmiarem, ale także tym, skąd pochodzą. Możesz znaleźć je rosnące dziko w Korei, Japonii i częściach Syberii, ale także blisko równika w Indiach. W Europie lilia pochodzi z Kaukazu, Bałkanów, Grecji, Polski, Alp i Pirenejów. Rośnie także dziko w większości stanów amerykańskich, z wyjątkiem południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych.

Zasięg

Jasne i miękkie kolory, piegi, płomienie lub plamy i duża różnorodność kształtów kwiatowych, zarówno pachnących, jak i bezzapachowych, sprawiają, że lilia jest bardzo zróżnicowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here