Nowa linia róży natryskowej na rynku

0
322
Bellalinda

Jeśli sprzedaż nowej odmiany przebiega sprawnie, hodowcy często dodają nowe i nazywają to linią produktów lub rodziną. Tak właśnie zrobił Continental Breeding z linią Bellalinda. To nowa linia róży natryskowej na rynku.

Podczas ostatniej wystawy IFTF w Vijfhuizen w Holandii, Bellalinda Glee i Bellalinda Cruella, uprawiane przez Subati w Kenii, zostały poszerzone o rodzinę. – Przyciągnęły uwagę wielu gości i uzyskali doskonałą reakcję klientów – mówi Juan Demian Requena z Continental Breeding.

Silny odbiór rynku

W Kenii róże tego rozpylacza hodowane są w gospodarstwach takich jak Subati, Red Lands Roses i Golden Tulip. Początkowo dwie odmiany Bellalinda zostały wprowadzone przez Red Lands Roses dwa lata temu, mniej więcej w tym samym czasie, co w Ameryce Południowej, uzyskując silny odbiór rynkowy, podobnie jak rynek chiński w przypadku Bellalinda Brick, czerwonego sprayu z silnymi płatkami, których żywotność wazonu jest większa niż dwa tygodnie.

Subati

Podczas naszej ostatniej wizyty w kenijskim Subati mieliśmy okazję spacerować po doskonałych uprawach odmian Bellalinda, nie tylko złożonych z wcześniej wspomnianych odmian, ale także nowych, takich jak Bellalinda Kiss wprowadzony w Ameryce Południowej ze znakomitymi wynikami, a także Bellalinda Cruella i Bellalinda Glee – mówi Juan Demian Requena. Według Ghashyama Dusanga z Subati, cechy agronomiczne tych komercyjnych nowości są tak dobre, jak istniejące odmiany Bellalindas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here