Nowa seria róż Infinity „Double Up”

0
259
róże

Pierwsza seria róż Infinity „Double Up” jest już gotowa do wejścia na rynek. Na ten moment dostępna jest biała wersja, ale wkrótce pojawią się również inne kolory.

W ciągu ostatnich 10 lat skupiliśmy się na rozwoju serii Infinity. Ważne jest, abyśmy mogli zaoferować naszym licencjonowanym producentom całą paletę kolorów, ponieważ róże są często sprzedawane w pudełkach typu mix – mówi Harley Eskelund, który wraz z żoną Rosą Eskelund jest odpowiedzialny za wybór i testowanie nowych rozwiązań róż doniczkowych.

Odkryliśmy dwa lata temu podwójnie kwitnąca Infinity u licencjonowanego producenta, a była tylko jedna gałąź, która była bardziej zwarta i bogata w pąki – mówi szczęśliwa Rosa Eskelund i kontynuuje: – Naprawdę dobrze się tym zajęliśmy, ale nie było pewne, czy sadzonki będą tak zwarte i z tak wieloma pąkami – dodaje.

Tydzień po tygodniu przez prawie dwa lata róża Infinity pokazała swoje podwójne pąki, wszystkie testy wypadły pozytywnie, więc teraz Infinity Double Up może zostać wprowadzona na rynek. FlowerTrials 2019 było miejscem, w którym po raz pierwszy zaprezentowano Infinity Double Up.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here