Róże z Uzbekistanu są coraz atrakcyjniejsze

0
298
Róże w Uzbekistanie

Wśród uczestników targów Flowers Expo 2019 pojawi się nowa firma – Gulhan. Kompleks szklarni tej firmy został uruchomiony w 2014 roku. Róże z Uzbekistanu są coraz atrakcyjniejsze.

Róże cięte są tam uprawiane przy użyciu najnowocześniejszej metody hydroponiki o małej objętości i nawadniania kroplowego, z asortymentem ponad 50 odmian róż od holenderskich hodowców. Ich główne zalety to różnorodność kolorów, ekskluzywne rozmiary pąków i wysokość łodygi, a także wysoka trwałość w wazonie i co najważniejsze – atrakcyjna cena.

Uzbecka róża jest unikalna nie tylko dzięki siódmej strefie światła i promieniom wschodniego słońca Uzbeków, ale dzięki profesjonalnemu podejściu do produkcji.

Zaletą jest położenie geograficzne producenta, co zapewnia szybką dostawę róż do dowolnego regionu Rosji i innych krajów WNP. Przemyślany system logistyczny gwarantuje dobre zachowanie i świeżość produktów kwiatowych, a elastyczna polityka cenowa zapewnia atrakcyjność współpracy i dobry popyt na róże uprawiane w Uzbekistanie.

Flowers Expo 2019 odbędzie się w dniach 5-7 września w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here