Zakup tulipanów złagodzi bezdomność w USA

0
304
Tulipany

W poprzednim tygodniu z okazji Dnia Matki, Arizona Flower Market wsparło centra UMOM, przekazując 50% ceny zakupu 10 wiązek tulipanów do UMOM. Arizona Flower Market złagodzi bezdomność.

Firma Arizona Flower Market przekazała darowiznę w imieniu każdego klienta, który był na targu kwiatów od poniedziałku 6 maja do niedzieli 12 maja i kupił bukiet tulipanów 10 sztuk, Za jedyne 6 dolarów każdy. Ponadto, aby rozjaśnić to święto, Arizona Flower Market przekazało 150 aranżacji tulipanowych wszystkim matkom mieszkającym w UMOM New Day Center.

UMOM jest organizacją charytatywną, której celem jest położenie kresu bezdomności w tym regionie. Założona w 1964 roku firma UMOM mieści się w Phoenix w Arizonie i jest innowacyjnym dostawcą tymczasowego schronienia, zakwaterowania długoterminowego i innych bardzo potrzebnych usług dla osób doświadczających bezdomności. Każdej nocy zapewniają bezpieczne schronienie i pomoc dla ponad 170 bezdomnych rodzin. Oferują również blisko 300 jednostek tanich mieszkań w całej Dolinie, każda ze specjalnymi centrami programowymi dla mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here